Regalen

/955

Nový produkt

Regalen stimuluje činnost orgánů, které souvisejí se zpracováním a odstraňováním toxických látek z těla (játra a střeva), je velmi vhodným přípravkem pro jarní a podzimní očistné kúry. Zlepšením činnosti jater příznivě ovlivňuje i všechny ostatní fyziologické procesy v těle. Je také velmi vhodný při řešení všech kožních projevů, které jsou způsobené právě... 

Více informací

475,00 Kč

2 ks
Upozornění: poslední kus skladem!

- +

Výrobce ENERGY

 
Více informací

... nedostatečnou funkcí jater a žlučníku a zhoršenou schopností těla zbavovat se škodlivých látek. Lze jej využít při poruchách zažívání souvisejících se zhoršenou činností trávicích orgánů (např. nedostatečná tvorba trávicích šťáv), nebo špatnou životosprávou (přejídání, nepravidelná strava, množství tuku v potravě). Díky vysokému obsahu hořčin výrazně podporuje trávení a pomáhá tělu zbavovat se odpadních látek. Zároveň lze tento přípravek použít k důkladné celkové detoxikaci těla – krve, tkání i trávicího systému.

Z hlediska psychiky vyrovnává podrážděnost a impulzivní jednání, vznětlivost, výbuchy vzteku a zuřivosti, chronická nespokojenost spojená s pocity nespravedlnosti, plačtivost a časté stavy neadekvátního dojetí, přecitlivělost na hluk a potlačování emocí. Regalen pomáhá člověku uvolnit se a svobodně vyjádřit své opravdové pocity, probourává vnitřní zábrany a zároveň učí rozpoznávat hranice.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: